Teenused

Koduhoid kodukoristus

Koduabilised teavad, mida teevad. Nad omavad vahendeid, võimalusi ja oskusi. Koristus ei ole enam pelgalt harjaga pühkimine ja tolmu keerutamine. Puhastusteenused nõuavad teadmisi professionaalsetest vahenditest, kuidas ja mis järjekorras toimida, milliseid vahendeid ja missugustes kogustes kasutada ning kuidas saavutada maksimaalne tulemus lühikese ajaga.

Lisainfo

Äripindade puhastusteenused

Pakume suuremate ja väiksemate äripindade puhastusteenust – kohvikud, baarid, kontorid, jms äripinnad. Kaardistame pinna eripära, töömahu, nõudmised, koostame pakkumise ning sobivusel lepime kokku edaspidises tööraafikus.

Lisainfo

Välisterritooriumi korrashoid

Enam ei ole vaja muretseda oma hoone ümbruskonna väljanägemise eest, sest selle võite usaldada vastavat teenust pakkuva firma kätte. Pakume laias valikus kinnisvara korrashoidu ja puhastusteenust. Kojamees hoiab aastaringselt territooriumi puhtana ja korras.

Lisainfo

Akende pesemine

Pakume nii väiksemate koduakende pesu, kui ka suuremahulisemate aknapindade puhastust.
Kontorite suuremad klaasaknad, koolimajade või korteriühistute aknad, kohvikute või baaride jms aknad.

Lisainfo

Ehitusjärgne koristus

Ehitusjärgne puhastus on üks kõige detailsemat tähelepanu ja puhastust nõudvam töö. Tegu on puhastusega, kus kõik pinnad, kuhu vähegi ehitustolmu ladestunud on, tehakse tolmust puhtaks.

Lisainfo